Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
"Кому вони це пропонують? Самі собі?" - Данілов про заяву рф щодо "різдвяного перемир'я"

"Кому вони це пропонують? Самі собі?" - Данілов про заяву рф щодо "різдвяного перемир'я"

5 січня 2023, 15:00  •  610128 перегляди
Лицемірне "різдвяне перемир'я": шойгу наказав припинити вогонь в Україні на 36 годин

Лицемірне "різдвяне перемир'я": шойгу наказав припинити вогонь в Україні на 36 годин

5 січня 2023, 14:48  •  564075 перегляди
Лицемірство залиште собі: в ОП різко відповіли на "різдвяне перемир'я" від путіна

Лицемірство залиште собі: в ОП різко відповіли на "різдвяне перемир'я" від путіна

5 січня 2023, 14:36  •  596730 перегляди
Кількість загиблих внаслідок обстрілу комендатури у Василівці зросла до шести - гауляйтер рогов

Кількість загиблих внаслідок обстрілу комендатури у Василівці зросла до шести - гауляйтер рогов

5 січня 2023, 14:24  •  545664 перегляди
В адміністрації Байдена заявили, що битва на сході України не закінчиться найближчим часом

В адміністрації Байдена заявили, що битва на сході України не закінчиться найближчим часом

5 січня 2023, 14:14  •  563981 перегляди
“Це зменшує вплив московської церкви на православних українців”: експерт про проведення різдвяної літургії Епіфанієм у Лаврі

“Це зменшує вплив московської церкви на православних українців”: експерт про проведення різдвяної літургії Епіфанієм у Лаврі

5 січня 2023, 14:10  •  976438 перегляди
Папу-емерита Бенедикта XVI поховали в криптах під базилікою Святого Петра

Папу-емерита Бенедикта XVI поховали в криптах під базилікою Святого Петра

5 січня 2023, 14:06  •  571577 перегляди
Окупанти два тижні блокують евакуацію через "коридор життя" на Запоріжжі

Окупанти два тижні блокують евакуацію через "коридор життя" на Запоріжжі

5 січня 2023, 13:55  •  499451 перегляди
Зеленський обговорив з Ердоганом ситуацію на ЗАЕС та обмін військовополоненими

Зеленський обговорив з Ердоганом ситуацію на ЗАЕС та обмін військовополоненими

5 січня 2023, 13:41  •  465223 перегляди
Вторгнення рф: пошкоджено понад 1,1 тис. об’єктів культурної інфраструктури України

Вторгнення рф: пошкоджено понад 1,1 тис. об’єктів культурної інфраструктури України

5 січня 2023, 13:31  •  1155132 перегляди

"Кому вони це пропонують? Самі собі?" - Данілов про заяву рф щодо "різдвяного перемир'я"

Україна не буде вести жодних переговорів з росією щодо «перемир'я на Різдво». Окупанти мають покинути територію України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олексій Данілов в ефірі одного з українських телеканалів, передає кореспондент УНН.

Політика • 5 січня 2023, 15:00  •  610128 перегляди
"Кому вони це пропонують? Самі собі?" - Данілов про заяву рф щодо "різдвяного перемир'я"

Лицемірне "різдвяне перемир'я": шойгу наказав припинити вогонь в Україні на 36 годин

міністр оборони рф сергій шойгу віддав вказівку щодо запровадження режиму припинення вогню на лінії бойового зіткнення сторін в Україні з 12:00 6 січня на 36 годину, передає УНН із посиланням на росЗМІ.

Війна • 5 січня 2023, 14:48  •  564075 перегляди
Лицемірне "різдвяне перемир'я": шойгу наказав припинити вогонь в Україні на 36 годин

Лицемірство залиште собі: в ОП різко відповіли на "різдвяне перемир'я" від путіна

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter різко відповів на доручення російського диктатора володимира путіна про "різдвяне перемир'я" і закликав рф залишити окуповані території, передає УНН.

Війна • 5 січня 2023, 14:36  •  596730 перегляди
Лицемірство залиште собі: в ОП різко відповіли на "різдвяне перемир'я" від путіна

Кількість загиблих внаслідок обстрілу комендатури у Василівці зросла до шести - гауляйтер рогов

Головний гауляйтер Запорізької області володимир рогов заявив, що внаслідок обстрілу тимчасово окупованої Василівки загинуло шість осіб, передає УНН.

Війна • 5 січня 2023, 14:24  •  545664 перегляди
Кількість загиблих внаслідок обстрілу комендатури у Василівці зросла до шести - гауляйтер рогов

В адміністрації Байдена заявили, що битва на сході України не закінчиться найближчим часом

Високопоставлений чиновник з адміністрації президента США Джо Байдена заявив, що інтенсивні бої на сході України триватимуть упродовж наступних місяців і не закінчаться найближчим часом. Про це пише УНН з посиланням на Sky News.

Війна • 5 січня 2023, 14:14  •  563981 перегляди
В адміністрації Байдена заявили, що битва на сході України не закінчиться найближчим часом

“Це зменшує вплив московської церкви на православних українців”: експерт про проведення різдвяної літургії Епіфанієм у Лаврі

Проведення різдвяної літургії митрополитом Епіфанієм в Києво-Печерській Лаврі – це знакова подія. Адже вперше за понад 3 століття святиня переходить до Православної церкви України. Це одразу укріплює ПЦУ та послаблює вплив московського патріархату. Про це в коментарі УНН розповів директор ГО «Центр релігійної безпеки» Дмитро Горєвой.

Суспільство • 5 січня 2023, 14:10  •  976438 перегляди
“Це зменшує вплив московської церкви на православних українців”: експерт про проведення різдвяної літургії Епіфанієм у Лаврі

Папу-емерита Бенедикта XVI поховали в криптах під базилікою Святого Петра

Папу Римського Бенедикта XVI поховали згідно з його бажанням у криптах під базилікою Святого Петра. Церемонія поховання відбулася приватно, пише УНН з посиланням на Vatican News.

Новини Світу • 5 січня 2023, 14:06  •  571577 перегляди
Папу-емерита Бенедикта XVI поховали в криптах під базилікою Святого Петра

Окупанти два тижні блокують евакуацію через "коридор життя" на Запоріжжі

Вже другий тиждень російські військові не дозволяють евакуацію через "коридор життя" у Запорізькій області. За цей час на територію вільної України пройшла лише одна людина. Про це на брифінгу повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, передає УНН.

Війна • 5 січня 2023, 13:55  •  499451 перегляди
Окупанти два тижні блокують евакуацію через "коридор життя" на Запоріжжі

Зеленський обговорив з Ердоганом ситуацію на ЗАЕС та обмін військовополоненими

Президент України обговорив з турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом безпекову співпрацю, питання ядерної безпеки, зокрема ситуацію на ЗАЕС. Також поспілкувалися про обмін військовополоненими за турецького посередництва, передає УНН.

Політика • 5 січня 2023, 13:41  •  465223 перегляди
Зеленський обговорив з Ердоганом ситуацію на ЗАЕС та обмін військовополоненими

Вторгнення рф: пошкоджено понад 1,1 тис. об’єктів культурної інфраструктури України

Через російську агресію в Україні постраждали 1189 об’єктів культурної інфраструктури. З них майже третина – 446 об’єктів повністю зруйновані. Про це УНН повідомляє з посиланням на МКІП.

Війна • 5 січня 2023, 13:31  •  1155132 перегляди
Вторгнення рф: пошкоджено понад 1,1 тис. об’єктів культурної інфраструктури України