Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
У МОЗ спростували фейки про нестачу крові в українських лікарнях

У МОЗ спростували фейки про нестачу крові в українських лікарнях

5 січня 2023, 15:16  •  803122 перегляди
У дружини президента США виявили новоутворення на шкірі. Її чекає операція - Daily Mail

У дружини президента США виявили новоутворення на шкірі. Її чекає операція - Daily Mail

5 січня 2023, 15:10  •  532242 перегляди
ЗСУ збили російський літак та гелікоптер – Генштаб

ЗСУ збили російський літак та гелікоптер – Генштаб

5 січня 2023, 15:06  •  472229 перегляди
"Кому вони це пропонують? Самі собі?" - Данілов про заяву рф щодо "різдвяного перемир'я"

"Кому вони це пропонують? Самі собі?" - Данілов про заяву рф щодо "різдвяного перемир'я"

5 січня 2023, 15:00  •  610127 перегляди
Лицемірне "різдвяне перемир'я": шойгу наказав припинити вогонь в Україні на 36 годин

Лицемірне "різдвяне перемир'я": шойгу наказав припинити вогонь в Україні на 36 годин

5 січня 2023, 14:48  •  564074 перегляди
Лицемірство залиште собі: в ОП різко відповіли на "різдвяне перемир'я" від путіна

Лицемірство залиште собі: в ОП різко відповіли на "різдвяне перемир'я" від путіна

5 січня 2023, 14:36  •  596730 перегляди
Кількість загиблих внаслідок обстрілу комендатури у Василівці зросла до шести - гауляйтер рогов

Кількість загиблих внаслідок обстрілу комендатури у Василівці зросла до шести - гауляйтер рогов

5 січня 2023, 14:24  •  545664 перегляди
В адміністрації Байдена заявили, що битва на сході України не закінчиться найближчим часом

В адміністрації Байдена заявили, що битва на сході України не закінчиться найближчим часом

5 січня 2023, 14:14  •  563981 перегляди
“Це зменшує вплив московської церкви на православних українців”: експерт про проведення різдвяної літургії Епіфанієм у Лаврі

“Це зменшує вплив московської церкви на православних українців”: експерт про проведення різдвяної літургії Епіфанієм у Лаврі

5 січня 2023, 14:10  •  976438 перегляди
Папу-емерита Бенедикта XVI поховали в криптах під базилікою Святого Петра

Папу-емерита Бенедикта XVI поховали в криптах під базилікою Святого Петра

5 січня 2023, 14:06  •  571577 перегляди

У МОЗ спростували фейки про нестачу крові в українських лікарнях

За період повномасштабного вторгнення росії Україна не зверталася за компонентами крові до закордонних партнерів, оскільки критичних ситуацій з нестачею крові не виникало. Про це УНН повідомляє з посиланням на МОЗ.

Суспільство • 5 січня 2023, 15:16  •  803122 перегляди
У МОЗ спростували фейки про нестачу крові в українських лікарнях

У дружини президента США виявили новоутворення на шкірі. Її чекає операція - Daily Mail

Першій леді США Джилл Байден призначене операційне втручання. Їй будуть видаляти новоутворення, яке виявили під час скринінгового дослідження на рак шкіри. Про це повідомляє Daily Mail з посиланням на прессекретарку Джилл Ванессу Вальдівію, передає УНН.

Новини Світу • 5 січня 2023, 15:10  •  532242 перегляди
У дружини президента США виявили новоутворення на шкірі. Її чекає операція - Daily Mail

ЗСУ збили російський літак та гелікоптер – Генштаб

Українські військові збили російський літак Су-25 та гелікоптер Мі-8. Авіація протягом доби завдала 15 ударів по районах зосередження противника. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає УНН.

Війна • 5 січня 2023, 15:06  •  472229 перегляди
ЗСУ збили російський літак та гелікоптер – Генштаб

"Кому вони це пропонують? Самі собі?" - Данілов про заяву рф щодо "різдвяного перемир'я"

Україна не буде вести жодних переговорів з росією щодо «перемир'я на Різдво». Окупанти мають покинути територію України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олексій Данілов в ефірі одного з українських телеканалів, передає кореспондент УНН.

Політика • 5 січня 2023, 15:00  •  610127 перегляди
"Кому вони це пропонують? Самі собі?" - Данілов про заяву рф щодо "різдвяного перемир'я"

Лицемірне "різдвяне перемир'я": шойгу наказав припинити вогонь в Україні на 36 годин

міністр оборони рф сергій шойгу віддав вказівку щодо запровадження режиму припинення вогню на лінії бойового зіткнення сторін в Україні з 12:00 6 січня на 36 годину, передає УНН із посиланням на росЗМІ.

Війна • 5 січня 2023, 14:48  •  564074 перегляди
Лицемірне "різдвяне перемир'я": шойгу наказав припинити вогонь в Україні на 36 годин

Лицемірство залиште собі: в ОП різко відповіли на "різдвяне перемир'я" від путіна

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter різко відповів на доручення російського диктатора володимира путіна про "різдвяне перемир'я" і закликав рф залишити окуповані території, передає УНН.

Війна • 5 січня 2023, 14:36  •  596730 перегляди
Лицемірство залиште собі: в ОП різко відповіли на "різдвяне перемир'я" від путіна

Кількість загиблих внаслідок обстрілу комендатури у Василівці зросла до шести - гауляйтер рогов

Головний гауляйтер Запорізької області володимир рогов заявив, що внаслідок обстрілу тимчасово окупованої Василівки загинуло шість осіб, передає УНН.

Війна • 5 січня 2023, 14:24  •  545664 перегляди
Кількість загиблих внаслідок обстрілу комендатури у Василівці зросла до шести - гауляйтер рогов

В адміністрації Байдена заявили, що битва на сході України не закінчиться найближчим часом

Високопоставлений чиновник з адміністрації президента США Джо Байдена заявив, що інтенсивні бої на сході України триватимуть упродовж наступних місяців і не закінчаться найближчим часом. Про це пише УНН з посиланням на Sky News.

Війна • 5 січня 2023, 14:14  •  563981 перегляди
В адміністрації Байдена заявили, що битва на сході України не закінчиться найближчим часом

“Це зменшує вплив московської церкви на православних українців”: експерт про проведення різдвяної літургії Епіфанієм у Лаврі

Проведення різдвяної літургії митрополитом Епіфанієм в Києво-Печерській Лаврі – це знакова подія. Адже вперше за понад 3 століття святиня переходить до Православної церкви України. Це одразу укріплює ПЦУ та послаблює вплив московського патріархату. Про це в коментарі УНН розповів директор ГО «Центр релігійної безпеки» Дмитро Горєвой.

Суспільство • 5 січня 2023, 14:10  •  976438 перегляди
“Це зменшує вплив московської церкви на православних українців”: експерт про проведення різдвяної літургії Епіфанієм у Лаврі

Папу-емерита Бенедикта XVI поховали в криптах під базилікою Святого Петра

Папу Римського Бенедикта XVI поховали згідно з його бажанням у криптах під базилікою Святого Петра. Церемонія поховання відбулася приватно, пише УНН з посиланням на Vatican News.

Новини Світу • 5 січня 2023, 14:06  •  571577 перегляди
Папу-емерита Бенедикта XVI поховали в криптах під базилікою Святого Петра