Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
Бербок про "різдвяне перемир'я": якби путін хотів миру, то забрав би своїх солдат додому

Бербок про "різдвяне перемир'я": якби путін хотів миру, то забрав би своїх солдат додому

5 січня 2023, 16:05  •  527103 перегляди
У рф готуються блокувати масовий виїзд чоловіків призовного віку за кордон – Генштаб

У рф готуються блокувати масовий виїзд чоловіків призовного віку за кордон – Генштаб

5 січня 2023, 15:53  •  613110 перегляди
У Києві споживання електроенергії населенням у жовтні впало на 19%, а в листопаді - на 28%

У Києві споживання електроенергії населенням у жовтні впало на 19%, а в листопаді - на 28%

5 січня 2023, 15:44  •  636107 перегляди
Зеленський домовився з президентом Латвії продовжити співпрацю для посилення обороноздатності України

Зеленський домовився з президентом Латвії продовжити співпрацю для посилення обороноздатності України

5 січня 2023, 15:32  •  462581 перегляди
"Раніше було дешевше": навіть пропагандисти визнали, що ціни у Маріуполі вищі, ніж у москві

"Раніше було дешевше": навіть пропагандисти визнали, що ціни у Маріуполі вищі, ніж у москві

5 січня 2023, 15:24  •  532950 перегляди
У МОЗ спростували фейки про нестачу крові в українських лікарнях

У МОЗ спростували фейки про нестачу крові в українських лікарнях

5 січня 2023, 15:16  •  803122 перегляди
У дружини президента США виявили новоутворення на шкірі. Її чекає операція - Daily Mail

У дружини президента США виявили новоутворення на шкірі. Її чекає операція - Daily Mail

5 січня 2023, 15:10  •  532242 перегляди
ЗСУ збили російський літак та гелікоптер – Генштаб

ЗСУ збили російський літак та гелікоптер – Генштаб

5 січня 2023, 15:06  •  472229 перегляди
"Кому вони це пропонують? Самі собі?" - Данілов про заяву рф щодо "різдвяного перемир'я"

"Кому вони це пропонують? Самі собі?" - Данілов про заяву рф щодо "різдвяного перемир'я"

5 січня 2023, 15:00  •  610127 перегляди
Лицемірне "різдвяне перемир'я": шойгу наказав припинити вогонь в Україні на 36 годин

Лицемірне "різдвяне перемир'я": шойгу наказав припинити вогонь в Україні на 36 годин

5 січня 2023, 14:48  •  564074 перегляди

Бербок про "різдвяне перемир'я": якби путін хотів миру, то забрав би своїх солдат додому

Якби президент рф володимир путін хотів миру, він би забрав своїх солдат додому, і війна б закінчилася. Так міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок прокоментувала "різдвяне перемир'я" про яке оголосили в рф, передає УНН.

Політика • 5 січня 2023, 16:05  •  527103 перегляди
Бербок про "різдвяне перемир'я": якби путін хотів миру, то забрав би своїх солдат додому

У рф готуються блокувати масовий виїзд чоловіків призовного віку за кордон – Генштаб

росія вживає заходів для недопущення масового виїзду чоловіків призовного віку за кордон перед черговою хвилею мобілізації, яка очікується у січні. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає УНН.

Війна • 5 січня 2023, 15:53  •  613110 перегляди
У рф готуються блокувати масовий виїзд чоловіків призовного віку за кордон – Генштаб

У Києві споживання електроенергії населенням у жовтні впало на 19%, а в листопаді - на 28%

У Києві споживання електроенергії населенням у жовтні 2022-го впало на 19%, а в листопаді - на 28% до жовтня і листопада 2021-го. Про це повідомив гендиректор YASNO Сергій Коваленко і наголосив - економити важливо, передає УНН.

Війна • 5 січня 2023, 15:44  •  636107 перегляди
У Києві споживання електроенергії населенням у жовтні впало на 19%, а в листопаді - на 28%

Зеленський домовився з президентом Латвії продовжити співпрацю для посилення обороноздатності України

Президент Володимир Зеленський домовився з президентом Латвії Егілсом Левітсом продовжити співпрацю для посилення обороноздатності України, передає УНН.

Політика • 5 січня 2023, 15:32  •  462581 перегляди
Зеленський домовився з президентом Латвії продовжити співпрацю для посилення обороноздатності України

"Раніше було дешевше": навіть пропагандисти визнали, що ціни у Маріуполі вищі, ніж у москві

Ціни в тимчасово окупованому Маріуполі вищі, ніж у москві. Про це вже кажуть навіть самі російські пропагандисти. Про це повідомляє Маріупольська міська рада, передає УНН.

Війна • 5 січня 2023, 15:24  •  532950 перегляди
"Раніше було дешевше": навіть пропагандисти визнали, що ціни у Маріуполі вищі, ніж у москві

У МОЗ спростували фейки про нестачу крові в українських лікарнях

За період повномасштабного вторгнення росії Україна не зверталася за компонентами крові до закордонних партнерів, оскільки критичних ситуацій з нестачею крові не виникало. Про це УНН повідомляє з посиланням на МОЗ.

Суспільство • 5 січня 2023, 15:16  •  803122 перегляди
У МОЗ спростували фейки про нестачу крові в українських лікарнях

У дружини президента США виявили новоутворення на шкірі. Її чекає операція - Daily Mail

Першій леді США Джилл Байден призначене операційне втручання. Їй будуть видаляти новоутворення, яке виявили під час скринінгового дослідження на рак шкіри. Про це повідомляє Daily Mail з посиланням на прессекретарку Джилл Ванессу Вальдівію, передає УНН.

Новини Світу • 5 січня 2023, 15:10  •  532242 перегляди
У дружини президента США виявили новоутворення на шкірі. Її чекає операція - Daily Mail

ЗСУ збили російський літак та гелікоптер – Генштаб

Українські військові збили російський літак Су-25 та гелікоптер Мі-8. Авіація протягом доби завдала 15 ударів по районах зосередження противника. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає УНН.

Війна • 5 січня 2023, 15:06  •  472229 перегляди
ЗСУ збили російський літак та гелікоптер – Генштаб

"Кому вони це пропонують? Самі собі?" - Данілов про заяву рф щодо "різдвяного перемир'я"

Україна не буде вести жодних переговорів з росією щодо «перемир'я на Різдво». Окупанти мають покинути територію України. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олексій Данілов в ефірі одного з українських телеканалів, передає кореспондент УНН.

Політика • 5 січня 2023, 15:00  •  610127 перегляди
"Кому вони це пропонують? Самі собі?" - Данілов про заяву рф щодо "різдвяного перемир'я"

Лицемірне "різдвяне перемир'я": шойгу наказав припинити вогонь в Україні на 36 годин

міністр оборони рф сергій шойгу віддав вказівку щодо запровадження режиму припинення вогню на лінії бойового зіткнення сторін в Україні з 12:00 6 січня на 36 годину, передає УНН із посиланням на росЗМІ.

Війна • 5 січня 2023, 14:48  •  564074 перегляди
Лицемірне "різдвяне перемир'я": шойгу наказав припинити вогонь в Україні на 36 годин