Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
19770

У Луганську обговорили постанову Кабміну про надання платних послуг у ВНЗ

Сьогодні, 12 жовтня, у Луганську відбулася прес-конференція Ради ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації Луганської області за участю першого заступника начальника Управління освіти і науки Луганської ОДА Олександра Вострякова, голів студентських рад і профспілок. Темою обговорення стало питання щодо надання платних послуг, згідно з постановою КМУ № 796. Про це ІМК повідомили у прес-службі організаторів.

О.Востряков, зокрема, зазначив, що рішення щодо надання платних послуг не приймалися та не будуть прийматися без участі студентів. Перший проректор Східного національного університету імені В.Даля Михайло Смирний розповів, що студентському активу є над чим працювати в цьому аспекті, по-перше, старанно вчитися.

З питаннями та пропозиціями виступили голови студентських рад університетів та профспілок. Головна з них - спільно з ректорами здійснювати керівництво навчальним закладом. Ідею було підтримано ректорами.

Представників преси цікавили питання щодо можливої вартості послуг за відпрацювання та пропущені заняття. Керівники та студентський актив Луганщини дійшли спільної думки щодо налагодження механізму заохочення до навчання студентів, аби "навчальний заклад був храмом науки", а платні послуги поки не впроваджено в жодному університеті Луганської області. Проте, у постанові Кабінету Міністрів є раціональні та важливі моменти, які мають розглянути та обговорити представники студентського самоврядування.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram