Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
25725

В АРК торговці тютюном і алкоголем сплатили 25,4 млн грн за ліцензії

У січні-вересні 2010 року до бюджету АР Крим надійшло 25,4 млн грн плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, що на 8% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це ІМК повідомили у прес-службі Державної податкової адміністрації АР Крим.

Надходження до Держбюджету України за ліцензії на виробництво, експорт, імпорт, оптову торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами становили 12,6 млн грн, що перевищує надходження в січні - вересні 2010 року на 15%.

З початку 2010 року суб'єктам господарювання видано 5454 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 4229 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, сума оплати за які становила понад 9,8 млн грн.

Розглянуто 297 заявок-розрахунків на виготовлення марок акцизного збору, відповідно до яких реалізовано понад 201 млн марок на суму акцизного збору 463,2 млн грн.

Співробітниками Регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів за дев'ять місяців 2010 року проведено 188 перевірок суб'єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. За виявленими порушеннями чинного законодавства застосовані фінансові санкції на суму 466,6 тис. грн.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram