Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
19770

Мінпаливенерго розпочинає Місячник енергетичної безпеки

Міністерство палива та енергетики України розпочинає Місячник енергетичної безпеки, головним завданням якого є підвищення рівня безпеки громадян під час користування та експлуатації електричного та газового обладнання, зменшення рівня травматизму в побуті та на виробництві. Про це ІМК повідомили у прес-службі Мінпаливенерго.

З цією метою відомством за участі Міністерства освіти і науки та Мінсім’їмолодьспорту розроблено комплекс інформаційних заходів, які включатимуть проведення роз’яснювальної кампанії у пресі та в навчальних закладах.

У Мінпаливенерго також відкрито гарячу телефонну лінію 800-500-203, за допомогою якої громадяни зможуть повідомити про проблеми, пов’язані з безпечністю роботи електричних та газових мереж. Окрім того, протягом місячника буде проведено низку заходів щодо підвищення рівня безпеки праці на підприємствах ПЕК, зокрема, будуть проводитися комплексні обстеження та перевірки підприємств енергетичної галузі.

Як зазначили у прес-службі, Мінпаливенерго ставить перед собою завдання зробити безпечним користування електричною енергією та газом у побуті, створити умови для повної мінімізації травматизму на виробництві, а також забезпечити збереження життя і здоров’я громадян. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram