Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 17 липня 2019 21:24
Новини: Політика
15180

ВР пропонують не змінювати порядок обліку умовно-достроково звільнених

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект закону по внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку обліку осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, та здійснення контролю за їхньою поведінкою. Про це ІМК повідомили у прес-службі ВР.

Законопроектом (реєстр. № 7012), поданим Кабінетом Міністрів, пропонується внести до Кримінально-виконавчого кодексу та Закону "Про Державну кримінально-виконавчу службу України" зміни, які передбачають відмову кримінально-виконавчої інспекції у передачі їй функцій щодо обліку осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, та щодо контролю за їх поведінкою, які виконувались органами внутрішніх справ.

На засіданні Комітету зазначалося, що метою прийняття проекту є збереження існуючого порядку обліку осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання та здійснення контролю за їх поведінкою, недопущення звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод цих осіб, а також запобігання додатковим витратам з Держбюджету.

Члени Комітету вважають, що запропоновані зміни до законодавчих актів є доцільними та обґрунтованими, оскільки, відповідно до вимог Законів "Про міліцію" та "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі", за поведінкою осіб, умовно-достроково звільнених з установ виконання покарань, ведення їх обліку, проведення індивідуально-профілактичної роботи покладається на органи внутрішніх справ.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...