Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 липня 2019 04:04
Новини: Політика
11535

Комітет ВР порадив не ускладнювати держнагляд у сфері охорони природи

Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва рекомендує парламенту відхилити проект закону про внесення змін до Закону "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо здійснення державного нагляду у сфері охорони навколишнього середовища. Про це ІМК повідомили в прес-службі ВР.

 

Законопроектом (реєстр. № 6676) запропоновано не поширювати дію Закону "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" на здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів.

На думку авторів проекту, закон ускладнює здійснення державного нагляду у сфері охорони навколишнього природного середовища, оскільки контрольні органи зобов'язані попереджувати суб'єктів господарювання про дату і час проведення перевірки, що внеможливлює отримання об'єктивних даних перевірки. При цьому, як зазначено в пояснювальній записці, спеціальний орган у сфері охорони навколишнього природного середовища здійснює державний контроль за додержанням вимог законодавства в цій сфері на виконання вимог Положення про Міністерство охорони навколишнього природного середовища.

За підсумками обговорення Комітет дійшов висновку, що чинна редакція статті 2 Закону "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" не створює перешкод у забезпеченні належного рівня охорони довкілля та екологічної безпеки і не потребує змін, передбачених проектом.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...