Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
Польща розгорнула масштабну ремонтну операцію для України — WSJ

Польща розгорнула масштабну ремонтну операцію для України — WSJ

29 січня 2023, 18:49  •  3781341 перегляди
Міноборони показало ще одну збиту ракету, яку запустила Росія на Україну 26 січня

Міноборони показало ще одну збиту ракету, яку запустила Росія на Україну 26 січня

29 січня 2023, 18:28  •  1311168 перегляди
Зеленський про ситуацію в Донецькій області: "Ситуація дуже жорстка"

Зеленський про ситуацію в Донецькій області: "Ситуація дуже жорстка"

29 січня 2023, 18:11  •  1355324 перегляди
Помер один із засновників українського демократичного руху та поет — Дмитро Павличко

Помер один із засновників українського демократичного руху та поет — Дмитро Павличко

29 січня 2023, 17:41  •  1114671 перегляди
Для мене важливо мати країну з європейськими стандартами, без корупції та радянської спадщини  - міністр оборони

Для мене важливо мати країну з європейськими стандартами, без корупції та радянської спадщини - міністр оборони

29 січня 2023, 17:07  •  1336233 перегляди
Винищувачі змінять хід війни в Україні - Резніков

Винищувачі змінять хід війни в Україні - Резніков

29 січня 2023, 16:48  •  1257282 перегляди
Папа Римський засудив посилення "спіралі смерті" на Близькому Сході

Папа Римський засудив посилення "спіралі смерті" на Близькому Сході

29 січня 2023, 16:20  •  1038745 перегляди
Республіканець про прогноз генерала ВПС про війну з Китаєм у 2025 році: "Сподіваюся, він помиляється... Я думаю, що він правий"

Республіканець про прогноз генерала ВПС про війну з Китаєм у 2025 році: "Сподіваюся, він помиляється... Я думаю, що він правий"

29 січня 2023, 16:05  •  1423738 перегляди
Авіація Сил оборони знищила зенітно-ракетний комплекс росіян та завдала 2 удари по районах зосередження живої сили

Авіація Сил оборони знищила зенітно-ракетний комплекс росіян та завдала 2 удари по районах зосередження живої сили

29 січня 2023, 15:27  •  1032079 перегляди
Окупанти закривають лікарні Каховки та Нової Каховки. Персонал поставили перед фактом - переведення або звільнення

Окупанти закривають лікарні Каховки та Нової Каховки. Персонал поставили перед фактом - переведення або звільнення

29 січня 2023, 15:17  •  1144482 перегляди

Польща розгорнула масштабну ремонтну операцію для України — WSJ

У розгалуженому фабричному комплексі, оточеному занедбаними будівлями, сотні техніків цілодобово працюють над одним із найбільших завдань української війни: ремонтом артилерії та важкої бронетехніки та поверненням її на лінію фронту. Про це йдеться у матеріалі The Wall Street Journal, передає УНН.

Війна • 29 січня 2023, 18:49  •  3781341 перегляди
Польща розгорнула масштабну ремонтну операцію для України — WSJ

Міноборони показало ще одну збиту ракету, яку запустила Росія на Україну 26 січня

Міністерство оборони України опублікували кадри ще однієї збитої ракети, яку РФ запустили по Україні під час обстрілів 26 січня, пише УНН.

Війна • 29 січня 2023, 18:28  •  1311168 перегляди
Міноборони показало ще одну збиту ракету, яку запустила Росія на Україну 26 січня

Зеленський про ситуацію в Донецькій області: "Ситуація дуже жорстка"

Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні заявив, що російські війська на Донеччині постійно роблять спроби штурмувати позиції українських військових, пише УНН.

Війна • 29 січня 2023, 18:11  •  1355324 перегляди
Зеленський про ситуацію в Донецькій області: "Ситуація дуже жорстка"

Помер один із засновників українського демократичного руху та поет — Дмитро Павличко

На 94-му році життя помер український поет Дмитро Павличко. Про це повідомив у своєму Facebook голова Національної спілки письменників України, пише УНН.

Суспільство • 29 січня 2023, 17:41  •  1114671 перегляди
Помер один із засновників українського демократичного руху та поет — Дмитро Павличко

Для мене важливо мати країну з європейськими стандартами, без корупції та радянської спадщини - міністр оборони

Міністр оборони в інтерв'ю Rosemary Barton Live зазначив, що працює над тим, що після війни має бути побудована нова Україна з європейським стандартом, без корупції та радянської спадщини, передає УНН.

Політика • 29 січня 2023, 17:07  •  1336233 перегляди
Для мене важливо мати країну з європейськими стандартами, без корупції та радянської спадщини  - міністр оборони

Винищувачі змінять хід війни в Україні - Резніков

Україна готується до наступного контрнаступу, і за словами міністра оборони Олексія Резнікова, Києву буде потрібно більше допомоги від союзників, і тепер винищувачі стоять на першому місці у списку допомоги. Про це міністр повідомив в інтерв'ю Rosemary Barton Live, передає УНН.

Війна • 29 січня 2023, 16:48  •  1257282 перегляди
Винищувачі змінять хід війни в Україні - Резніков

Папа Римський засудив посилення "спіралі смерті" на Близькому Сході

Папа Римський Франциск засудив відродження насильства на Близькому Сході, закликавши обидві сторони ізраїльсько-палестинського конфлікту брати участь у «щирому пошуку миру», інформує УНН з посиланням на AFP.

Новини Світу • 29 січня 2023, 16:20  •  1038745 перегляди
Папа Римський засудив посилення "спіралі смерті" на Близькому Сході

Республіканець про прогноз генерала ВПС про війну з Китаєм у 2025 році: "Сподіваюся, він помиляється... Я думаю, що він правий"

Високопоставлений республіканець у Конгресі США заявив у неділю, що ймовірність конфлікту з Китаєм через Тайвань "дуже висока" після того, як нещодавно американський генерал попередив, що Сполучені Штати воюватимуть із Китаєм у найближчі два роки. Про це УНН повідомляє посилаючись на Fox News.

Новини Світу • 29 січня 2023, 16:05  •  1423738 перегляди
Республіканець про прогноз генерала ВПС про війну з Китаєм у 2025 році: "Сподіваюся, він помиляється... Я думаю, що він правий"

Авіація Сил оборони знищила зенітно-ракетний комплекс росіян та завдала 2 удари по районах зосередження живої сили

Авіація Сил оборони протягом доби завдала удару по зенітно-ракетному комплексу противника та 2 удари по районах зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, інформує УНН посилаючись на вечірнє зведення Генштабу.

Суспільство • 29 січня 2023, 15:27  •  1032079 перегляди
Авіація Сил оборони знищила зенітно-ракетний комплекс росіян та завдала 2 удари по районах зосередження живої сили

Окупанти закривають лікарні Каховки та Нової Каховки. Персонал поставили перед фактом - переведення або звільнення

За наявною інформацією Генштабу, із місцевих лікарень Каховки та Нової Каховки російські окупанти вивезли усе медичне обладнання до Новотроїцького Херсонської області, інформує УНН.

Суспільство • 29 січня 2023, 15:17  •  1144482 перегляди
Окупанти закривають лікарні Каховки та Нової Каховки. Персонал поставили перед фактом - переведення або звільнення