Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
20205

Президент дав доручення щодо житлових субсидій

З метою забезпечити своєчасне призначення житлових субсидій та запобігти утворенню черг громадян в органах праці та соціального захисту населення на початку опалювального періоду Президент України Віктор Янукович дав Прем’єр-міністру Миколі Азарову, Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій низку доручень. Про це ІМК повідомили у прес-службі глави держави.

Зазначені високопосадовці повинні протягом місяця, по-перше, задіяти  всі   наявні  ресурси  для  забезпечення  прийому  громадян, організувавши приймальні пункти (філії), наближені до місця проживання (у житлово-експлуатаційних організаціях, селищних радах), виїзні прийоми у віддалених районах сільської місцевості тощо, у разі потреби - виділити необхідні адміністративні приміщення.

По-друге, переглянути   місцеві   бюджети   з   метою   виділення   коштів   на адміністративні витрати, пов'язані з наданням населенню житлових субсидій за спрощеним порядком, зокрема на додаткову кількість відповідних фахівців та проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи.

По-третє, забезпечити в разі необхідності подовжений робочий день управлінь праці та соціального захисту населення, а також прийом документів у вихідні та святкові дні.

По-четверте, провести   широку   інформаційно-роз'яснювальну   роботу   щодо порядку  та термінів  призначення  житлових  субсидій,  зосередивши  увагу, зокрема, на тому, що після підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги  заяви  на призначення субсидій приймаються протягом наступних трьох місяців, а на початку опалювального періоду - протягом двох місяців.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram