Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 16 січня 2021 16:31
16620

Палестина зажадала від США представлення карти кордонів Ізраїлю

Палестина зажадала від США представлення карти кордонів Ізраїлю Палестинське керівництво зажадало в середу від США представити карту зі своїм баченням постійних кордонів Ізраїлю для того, щоб предметно вивчити питання про його визнання, повідомляє Р

Палестина зажадала від США представлення карти кордонів Ізраїлю

Палестинське керівництво зажадало в середу від США представити карту зі своїм баченням постійних кордонів Ізраїлю для того, щоб предметно вивчити питання про його визнання, повідомляє РІА «Новости» з посиланням на місцеві ЗМІ.

Нова вимога стала відповіддю на заклик американської адміністрації відреагувати на нещодавню пропозицію прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху "розміняти" визнання Ізраїлю як єврейської держави на призупинення поселенського будівництва. З відновленням мораторію на зведення житла в єврейських поселеннях Західного берега річки Йордан палестинці пов'язують свою подальшу участь у мирних переговорах з Ізраїлем.

"Те, що потрібно від американської адміністрації та Ізраїлю, - це представити нам карту Держави Ізраїль, щоб ми знали, що визнавати. Заснована ця карта на кордонах 1967 року або включає палестинські землі і вдома", - цитують ЗМІ радника палестинського лідера Ясіра Абед- Раббо.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram