Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
20565

На Рівненщині фірма, яка займалась видачею кредитів, ошукала 400 жителів

Прокуратура Рівненської області винесла обвинувальний висновок у кримінальній справі, порушеній у серпні слідчим відділом УБОЗ УМВСУ в області щодо 5 членів організованої злочинної групи, які шляхом шахрайства заволоділи коштами громадян на загальну суму понад 900 тис. грн. Про це ІМК повідомили у прес-службі ГПУ.

Встановлено, що учасники організованої групи створили у 2005 році дві фірми, діяльність яких була пов’язана з наданням грошових позик населенню, однак, вони переслідували іншу мету. Так, згідно з рекламною кампанією, населенню пропонувалася спрощена система отримання кредитних коштів на вигідних умовах, натомість клієнти повинні були зробити на рахунки підприємства грошові внески.

Крім того, в укладених з клієнтами договорах замовчувалася інформація про справжні умови, а саме: термін отримання коштів як позику, види та розміри обов’язкових платежів, зобов'язання їх сплатити до отримання позики та після цього, кількість та розмір цих платежів, відсотки та сума переплати за користування позикою. Лише одиниці із жителів Рівненщини, які протягом останніх п’яти років уклали договори з цими фірмами на отримання позики, одержали кредити.

Всього за час існування цих фірм з грудня 2005 до червня 2010 року учасники організованої злочинної групи ошукали понад 400 осіб. Кримінальна справа скерована до суду для розгляду. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram