Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Здоров'я
22050

Сумський діагностичний центр готовий на 75% - Ю.Чмирь

Приміщення майбутнього сучасного діагностичного центру, що створюється в Сумській області з ініціативи облдержадміністрації, на 75% готове. Про це заявив голова Сумської ОДА Юрій Чмирь у ході робочої поїздки на будівельний майданчик, передає кореспондент ІМК.


 


"Такого діагностичного центру немає на території Сумщини. Обласний центр буде обладнаний найсучаснішим медичним устаткуванням. Він стане найкращим в Україні", – зазначив очільник області.

Він нагадав, що майбутній медичний корпус – це колишній довгобуд, який чекав вирішення своєї долі протягом 17 років.

Діагностичний центр буде оснащений за останнім словом сучасної медичної науки. За сприяння Юрія Чмиря, зі стабілізаційного фонду Кабінету Міністрів України виділено 16 млн грн на придбання надсучасного обладнання та 4 млн грн на облаштування споруди. Центр матиме на своєму балансі комп’ютерний томограф, який дозволить здійснювати обстеження внутрішніх органів людини; сучасний рентгенологічний комплекс; апарат ультразвукового дослідження судин; обладнання для повного біохімічного аналізу крові та гормонального обстеження.

"Ми намагаємося якомога швидше завершити будівництво. Протягом тижня плануємо підключитися до тепломережі та приступити до внутрішніх робіт", – запевняє директор будівельної компанії "Ярослав" Ярослав Фалат.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram