Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22410

В.Литвин: Держбюджет на 2011 рік буде ухвалено до нового року

Закон про Державний бюджет на 2011 рік буде ухвалений до нового року, заявив Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, повідомили ІМК у прес-службі ВР.

"У нас просто немає іншого виходу", - додав він.

При цьому В.Литвин нагадав, оскільки Україна співпрацює з МВФ, необхідно "дотримуватись параметрів, які передбачені відповідною угодою", зокрема, щодо дефіциту бюджету, і повідомив, що уряд працює над розробкою проекту бюджету, який необхідно прийняти на новій податковій базі.

За словами спікера парламенту, сьогодні вранці у нього відбулась розмова з міністром фінансів України Федором Ярошенком, який повідомив, що очолюване ним відомство працює, виходячи з того, що найближчим часом буде остаточно ухвалено Податковий кодекс, "очевидно, зі змінами та доповненнями".

Голова ВР повідомив представникам ЗМІ, що Податковий кодекс має бути готовий до розгляду у другому читанні до 5 листопада поточного року. Водночас, В.Литвин заявив, що "необхідно дуже прискіпливо узгодити всі позиції з Президентом, бо за ним - останнє слово, він буде підписувати документ, нам вето не потрібно". Він також зазначив, що "необхідно почути і тих людей, які сьогодні критикують проект Податкового кодексу, внесений на розгляд парламенту Урядом України". 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram