Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 18 січня 2021 01:08
Новини: Економіка
19035

Обсяг переробки контейнерів у морпортах збільшився на 19,5%

Згідно з оперативними даними Державної адміністрації морського і річкового транспорту, за 9 місяців 2010 року загальний обсяг переробки контейнерів у Іллічівському, Одеському та Маріупольському морських торговельних портах зріс до 441 тис. 208 TEU, що на 19,5% більше, ніж за аналогічний період 2009 року. Про це ІМК повідомили у прес-службі МТЗУ.

Зокрема, Одеський порт обробив 224 тис. 766 TEU (збільшення на 22%), Іллічівський порт − 212 тис. 020 TEU (+17%) та Маріупольський порт − 4 тис. 422 TEU (+38%).

"Контейнерні перевезення – це один із головних пріоритетів у майбутньому розвитку портів України. Перевалка контейнерів є потужним джерелом зростання відрахувань до бюджетів усіх рівнів та акумулювання суттєвих коштів на реалізацію програм розвитку транспортної інфраструктури", - наголосив міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко.

Для збільшення обсягу контейнерних перевезень Мінтрансзв’язку ініціювало внесення змін до правил контролю вантажів у контейнерах. Також на прохання портовиків було внесено зміни до нормативно-правових актів щодо транзиту вантажів морським транспортом і введено 50% знижку на перевалку в режимі трансшипменту.

Мінтрансзв’язку й надалі враховуватиме пропозиції, що сприятимуть збільшенню контейнерообігу, від стивідорних компаній, портовиків, автоперевізників та залізничників. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram