Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Здоров'я
20295

Україна і Кувейт обміняються досвідом реабілітації дітей з порушеннями моторики

Сьогодні, 15 жовтня, в Міністерстві охорони здоров'я України відбулася зустріч з делегацією парламентської групи дружби Кувейт-Україна. Очолили делегацію Віце-спікер Національної Асамблеї Держави Кувейт Абдулла Ю. Аль-Роммі та Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Кувейт в Україні Юсеф Аль-Габанді. Про це ІМК повідомили в прес-службі МОЗ.

 

Головним питанням стало співробітництво України та Кувейту в галузі постреабілітаційного лікування. Українську сторону представляли директор Українського медичного центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України Володимир Мартинюк і гендиректор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін.

Представники кувейтської делегації висловили зацікавленість у розширенні напрямків співробітництва з Україною. Зокрема, вони високо оцінили досягнення української медицини в галузі реабілітації дітей з моторними порушеннями. "Основний зміст нашого співробітництва полягає в обміні досвідом, здобутті нових навичок та освіті. Адже наша головна мета - це перейняти досвід та застосовувати його у допомозі дітям з моторними порушеннями у Кувейті", - підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Кувейт в Україні Юсеф Аль-Габанді.

З цього приводу генеральний директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін зазначив: "Мені дуже подобається позиція вищого керівництва, що перебуває в Кувейті. Вони вважають, що в країні повинен існувати хоча б один центр, який би займався питанням відновного лікування не лише громадян Кувейту, а й сусідніх країн".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram