Саакашвілі: "Я політв'язень у Грузії, і я помираю"

Саакашвілі: "Я політв'язень у Грузії, і я помираю"

Київ  •  УНН

7 квітня 2023, 15:07  •  14723871 перегляди

КИЇВ. 7 квітня. УНН. Видання Politico із посиланням на самого Михайла Саакашвілі повідомило, що він помирає, пише УНН.

Цитата

"Я політв'язень у Грузії — країні, яку я очолював як президент з 2004 по 2013 рік і багато працював над переорієнтацією на демократію та Захід... Коли я повернувся до Грузії у жовтні 2021 року після восьми років вигнання, щоб підтримати вільні та чесні парламентські вибори, я був здоровим, енергійним 54-річним чоловіком. Потім я був негайно заарештований грузинською владою і з того часу перебуваю в ув'язненні на підставі чуток і політично мотивованих звинувачень у зловживанні владою, які тільки кремль і теперішній уряд Грузії вважають законними".

"І на закінчення моє здоров'я різко погіршилося. Я зараз помираю. Мене систематично катували, фізично та психологічно, і нині в моєму організмі є ознаки отруєння важкими металами. Тепер я страждаю від приголомшливої множини з більш ніж 20 серйозних захворювань, всі з яких розвинулися в ув'язненні".

"Також стає все очевиднішим, що я скоро помру, якщо не отримаю належну медичну допомогу за межами країни. Я продовжую закликати США та міжнародну спільноту зробити все можливе, щоб врятувати моє життя, вчинивши дипломатичний тиск на уряд Грузії та ввівши економічні санкції проти Іванішвілі та його соратників".

"Моя смерть може викликати політичний хаос у Грузії, але моє мучеництво, безумовно, вважатиметься перемогою путіна — потужним символом для всіх лідерів цього регіону, а можливо, і всього світу, які не зможуть протистояти російському імперіалізму", - написав Саакашвілі для Politico.

Додамо

Минулого місяця світові лідери закликали до його звільнення, а президент України Володимир Зеленський заявив, що нинішній уряд Грузії намагається вбити Саакашвілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Саакашвілі спрогнозував розпад росії

Новини по темi
Саакашвілі: "Я політв'язень у Грузії, і я помираю"

Саакашвілі: "Я політв'язень у Грузії, і я помираю"

7 квітня 2023, 15:07  •  14723871 перегляди
Падіння літака на брянщині: у рф заявили, що арештували "українського пілота" на місяць

Падіння літака на брянщині: у рф заявили, що арештували "українського пілота" на місяць

7 квітня 2023, 15:05  •  17441427 перегляди
москва скептично поставилась до зміни позиції Китаю щодо України після переговорів Сі та Макрона

москва скептично поставилась до зміни позиції Китаю щодо України після переговорів Сі та Макрона

7 квітня 2023, 14:49  •  969367 перегляди
Світові ціни на продовольство знижуються дванадцятий місяць поспіль - ООН

Світові ціни на продовольство знижуються дванадцятий місяць поспіль - ООН

7 квітня 2023, 14:39  •  1272168 перегляди
Порушили адвокатську таємницю і забрали машини – ДБР тисне на відомого юриста

Порушили адвокатську таємницю і забрали машини – ДБР тисне на відомого юриста

7 квітня 2023, 14:30  •  797605 перегляди
Держбюджет рф різко скоротився через витрати на зброю - ЗМІ

Держбюджет рф різко скоротився через витрати на зброю - ЗМІ

7 квітня 2023, 14:25  •  839050 перегляди
Сі Цзіньпін до Макрона: "Ніхто не зацікавлений у затягуванні війни в Україні"

Сі Цзіньпін до Макрона: "Ніхто не зацікавлений у затягуванні війни в Україні"

7 квітня 2023, 14:24  •  914040 перегляди
Польща та країни Балтії наполягають на санкціях проти атомної енергетики рф

Польща та країни Балтії наполягають на санкціях проти атомної енергетики рф

7 квітня 2023, 14:19  •  878363 перегляди
"Я виживу": Берлусконі прокоментував свою хворобу

"Я виживу": Берлусконі прокоментував свою хворобу

7 квітня 2023, 14:10  •  701966 перегляди
Дякував окупантам за "брудну криваву роботу" в Україні: блогеру-священнику УПЦ МП повідомили про підозру

Дякував окупантам за "брудну криваву роботу" в Україні: блогеру-священнику УПЦ МП повідомили про підозру

7 квітня 2023, 14:02  •  771016 перегляди

Саакашвілі: "Я політв'язень у Грузії, і я помираю"

Видання Politico із посиланням на самого Михайла Саакашвілі повідомило, що він помирає, пише УНН.

Новини Світу • 7 квітня 2023, 15:07  •  14723871 перегляди
Саакашвілі: "Я політв'язень у Грузії, і я помираю"

Падіння літака на брянщині: у рф заявили, що арештували "українського пілота" на місяць

У рф суд арештував "українського пілота", який ймовірно був за штурвалом літака, що впав на території брянської області, передає УНН із посиланням на Telegram-канал Mash.

Кримінал та НП • 7 квітня 2023, 15:05  •  17441427 перегляди
Падіння літака на брянщині: у рф заявили, що арештували "українського пілота" на місяць

москва скептично поставилась до зміни позиції Китаю щодо України після переговорів Сі та Макрона

москва стежить за переговорами лідера Китаю Сі Цзіньпіна та президента Франції Еммануеля Макрона, заявив у п'ятницю офіційний представник кремля дмитро пєсков, пише УНН з посиланням на росЗМІ.

Новини Світу • 7 квітня 2023, 14:49  •  969367 перегляди
москва скептично поставилась до зміни позиції Китаю щодо України після переговорів Сі та Макрона

Світові ціни на продовольство знижуються дванадцятий місяць поспіль - ООН

Ціни на продовольчі товари знижуються дванадцятий місяць поспіль через падіння світових котирувань на зернові та рослинні олії, повідомила сьогодні Продовольча та сільськогосподарська організація Об'єднаних Націй (ФАО), пише УНН.

Економіка • 7 квітня 2023, 14:39  •  1272168 перегляди
Світові ціни на продовольство знижуються дванадцятий місяць поспіль - ООН

Порушили адвокатську таємницю і забрали машини – ДБР тисне на відомого юриста

З обшуками до відомого адвоката Андрія Кузьменка силовики прийшли напередодні. Спочатку зайшли в будинок, потім почали огляд автомобілів. До його помешкання, заявляє Кузьменко, ДБРвці зайшли без будь-яких підстав, передає УНН із посиланням на "Коментарі".

Суспільство • 7 квітня 2023, 14:30  •  797605 перегляди
Порушили адвокатську таємницю і забрали машини – ДБР тисне на відомого юриста

Держбюджет рф різко скоротився через витрати на зброю - ЗМІ

Держбюджет рф у першому кварталі 2023 року різко скоротився через високі витрати на озброєння та падіння доходів від експорту енергоносіїв, повідомляє УНН з посиланням на tagesschau.

Новини Світу • 7 квітня 2023, 14:25  •  839050 перегляди
Держбюджет рф різко скоротився через витрати на зброю - ЗМІ

Сі Цзіньпін до Макрона: "Ніхто не зацікавлений у затягуванні війни в Україні"

Сі Цзіньпін сказав президенту Франції Еммануелю Макрону, що "ніхто не зацікавлений у тому, щоб війна в Україні затягувалася", згідно з повідомленням, опублікованим китайськими державними ЗМІ, інформує УНН.

Війна • 7 квітня 2023, 14:24  •  914040 перегляди
Сі Цзіньпін до Макрона: "Ніхто не зацікавлений у затягуванні війни в Україні"

Польща та країни Балтії наполягають на санкціях проти атомної енергетики рф

Польща і країни Балтії запропонували включити в 11-й пакет санкцій Європейського союзу сферу атомної енергетики росії. У розпорядженні RMF FM є документ від 30 березня з відповідними пропозиціями до країн ЄС, передає УНН.

Економіка • 7 квітня 2023, 14:19  •  878363 перегляди
Польща та країни Балтії наполягають на санкціях проти атомної енергетики рф

"Я виживу": Берлусконі прокоментував свою хворобу

Колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі заявив, що вірить, що подолає легеневу інфекцію, спричинену хронічним лейкозом, через яку його було госпіталізовано до реанімації, повідомила у п'ятницю італійська газета Il Giornale, передає УНН.

Новини Світу • 7 квітня 2023, 14:10  •  701966 перегляди
"Я виживу": Берлусконі прокоментував свою хворобу

Дякував окупантам за "брудну криваву роботу" в Україні: блогеру-священнику УПЦ МП повідомили про підозру

В Україні священнику УПЦ МП, який викладав проросійсько-налаштовані відео в соцмережах, повідомлено про підозру. Про це пише УНН за інформацією оприлюдненою Офісом Генерального прокурора України.

Кримінал та НП • 7 квітня 2023, 14:02  •  771016 перегляди
Дякував окупантам за "брудну криваву роботу" в Україні: блогеру-священнику УПЦ МП повідомили про підозру