Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 26 травня 2019 18:01
Новини: Економіка
10740

В Україні офіційно введено квотування експорту зерна

Сьогодні набула чинності постанова Кабінету Міністрів України про встановлення обсягів квот на окремі види сільськогосподарської продукції, експорт якої підлягає ліцензуванню до 31 грудня. Відповідне повідомлення опубліковане в "Урядовому кур’єрі", повідомляє ІМК.

За документом, обсяги квот на пшеницю і суміш пшениці та жита становлять 500 тис. тонн, кукурудзи - 2000 тис.тонн, ячменю - 200 тис. тонн, жита - 1 тис. тонн, гречки - 1 тис. тонн.

Також затверджено порядок видачі ліцензії на експорт окремих видів сільгосппродукції та розподілу квот. Розподіл квот здійснюється на підставі заявки в Мінекономіки та висновком Мінагрополітики про наявність обсягу сільгосппродукції та спроможність її експортувати. Мінекономіки протягом 5 робочих днів після прийому заявки подає її на розгляд і прийняття рішення. Рішення комісії є правочинним, якщо на засіданні було не менше двох третин її членів, а за прийняття проголосувало більше половини присутніх. Рішення оприлюднюється на сайті Мінекономіки. Після цього відомство видає ліцензію з урахуванням рекомендацій комісії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...