Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
36885

УСПП може запропонувати Януковичу ветувати проект Податкового кодексу – А.Кінах

Голова Українського союзу промисловців та підприємців, народний депутат України від фракції Партії регіонів Анатолій Кінах не виключає, що Економічна рада при УСПП може пропонувати Президенту України ветувати проект Податкового кодексу. Про це він сказав на брифінгу, передає кореспондент ІМК.

"Новий проект Податкового кодексу містить як позитивні, так і дискусійні моменти (останні передусім стосуються оподаткування доходів громадян і житлових приміщень, визначення видів діяльності, у яких можна використовувати спрощену систему оподаткування)", - наголосив політик.

Він також додав, що УСПП турбує зменшення граничного розміру виручки до 300 тисяч, кількості найманих працівників до 2 людей, невизначеність норми про перехідний етап для переходу суб’єктів малого бізнесу зі спрощеною системи оподаткування, обліку звітності на загальну систему оподаткування.

"Якщо ці питання будуть не врегульовані, то на основі Економічної ради при УСПП та Ради підприємців при Кабміні ми будемо пропонувати Президенту України "ветувати" цей закон", - додав А.Кінах.

Водночас, політик висловив переконання, що цього не можна допустити, оскільки Україні потрібний якісний збалансований Податковий кодекс, де чітко і оптимально збалансовані функції державного фіскального напрямку і стимулів для підвищення ділової активності.

"Сподіваюся, до другого читання проект Податкового кодексу буде покращений. Сьогодні ми вручили голові профільного Комітету на 150 сторінках ті зауваження та пропозиції, які сформульовані експертами, промисловцями та підприємцями України", - резюмував політик.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram