Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
17760

Мінтрансзв’язку удосконалить системи управління безпекою руху поїздів

Мінтрансзв’язку ініціює внесення змін до наказу, який визначає управління безпекою руху поїздів у Держадміністрації залізничного транспорту. Про це ІМК повідомили у прес-службі МТЗУ.

Положення документа встановлюють єдиний порядок організації та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення безпеки руху, та контролю за їх виконанням. Відповідні зміни до наказу "Про затвердження Положення про систему управління безпекою руху поїздів у Державній адміністрації залізничного транспорту України" розміщені на офіційному веб-сайті Мінтрансзв’язку та виносяться на громадське обговорення.

Новий наказ передбачає більш жорсткі вимоги до обов’язків керівництва "Укрзалізниці" з метою зміцнення дисципліни та забезпечення безпеки руху. Зокрема, Держадміністрація залізничного транспорту буде проводити розслідування обставин причин аварій (катастроф).

Також, згідно з розробленим документом, на гендиректора "Укрзалізниці" покладається низка питань з організації та контролю щодо безпеки функціонування залізничного транспорту, інфраструктури та надійності його роботи.

Зміни, які планується внести до наказу, стосуються всіх підрозділів "Укрзалізниці". Чинний наказ було затверджено шість років тому і з того часу не переглядався. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram