Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
65580

В.Янукович: нам треба зупинити корупцію в Україні

Президент України Віктор Янукович під час засідання Національного антикорупційного комітету заявив, що в Україні треба зупинити корупцію, передає кореспондент ІМК.

"Це перше питання, яке нам потрібно розглянути", - зазначив Президент.

За його словами, на засіданні комітету також планується розглянути національну стратегію України щодо запобігання та протидії корупції на 2010-2014 роки.

"Цей документ фактично підтвердить політичну волю керівництва країни і вас як представників різних державних установ, і я сподіваюсь, нам вдасться врешті-решт проводити ефективну державну політику в боротьбі з корупцією, яка сьогодні загрожує навіть національній безпеці нашої держави", - наголосив глава держави.

В.Янукович зауважив, що проект стратегії містить основні напрямки та завдання щодо вдосконалення системи публічної служби та адміністративних процедур, тобто йдеться про посилення доброчесності на публічній службі та покращення доступу громадян до інформації про діяльність органів державної влади.

"Стратегія також встановлює завдання не лише для органів державної влади, а й для інститутів громадянського суспільства, що дуже важливо і для ЗМІ, визначаючи їх активними учасниками антикорупційної діяльності", - додав В.Янукович.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram