Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
30945

21 жовтня англійці відзначать День яблука

21 жовтня в англійці святкують День яблука (Apple Day) - щорічний захід, присвячений яблукам і фруктовим садам, що влаштовується з ініціативи благодійної організації Common Ground з 1990 року. Організатори вважають, що День яблука - це демонстрація багатства природи, а також знак до того, що ми самі здатні змінювати своє життя. Адже яблуко - це символ фізичного, культурного і генетичного розмаїття, про яке людина не повинна забувати.

 У День яблука можна побачити і спробувати сотні різних сортів яблук, причому, багато хто з наявних сортів не продаються в звичайних магазинах. Співробітники розплідників пропонують купити рідкісні сорти яблунь. Часто у святі бере участь служба ідентифікації яблук, яка визначить, що за яблуко ви принесли із саду. А з «яблучним доктором» можна обговорити всі проблеми яблунь вашого саду.

У День яблука проводиться конкурс на найдовшу смужку шкірки, яка виходить при очищенні яблука. Найдовша яблучна шкірка занесена до Книги рекордів Гіннеса. Рекорд на найдовшу яблучну шкірку належить американці Кетті Велфер, яка чистила яблуко протягом 11 год. 30 хв і отримала шкірку довжиною 52 м 51 см. Рекорд встановлено 1976 року в Нью Йорку.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram