Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 26 травня 2019 00:24
Новини: Політика
7125

ВР визначила умови оренди комунальних об'єктів централізованого водо-, теплопостачання

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про особливості передачі в оренду та концесію об'єктів централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення, що перебувають у комунальній власності", передає кореспондент  ІМK.

 

Закон визначає особливості передачі в оренду чи концесію лише тих об'єктів централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення, що перебувають у комунальній власності, особливості оренди та концесії таких об'єктів.

Згідно з ним, "об'єкти централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення" означають цілісні майнові комплекси, системи цілісних майнових комплексів, які забезпечують (призначені) та достатні для самостійного здійснення господарської діяльності у сферах водопостачання, відведення та очищення стічних вод, надання послуг, пов'язаних із постачанням споживачам тепла, а також майнові комплекси структурних підрозділів підприємств, які є достатніми для самостійного здійснення господарської діяльності у зазначених сферах". Майно, що входить до складу об'єкта централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення, визначається договором.

Відповідний законопроект зареєстровано за № 2320.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...