Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 19 червня 2019 01:58
Новини: Економіка
22455

А.Клюєв: перші результати програм з альтернативної енергетики будуть навесні

Перші значні результати впровадження програм з розвитку альтернативної енергетики в Україні можна буде спостерігати уже в березні-квітні 2011 року. Про це сьогодні на прес-конференції в Києві заявив перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв, передає кореспондент ІМК.

А.Клюєв наголосив, що півтора роки тому Верховна Рада ухвалила ключовий закон, який став основою для реалізації цієї програми, - про "зелений тариф", який, на думку першого віце-прем'єр-міністра, є дуже актуальним і прогресивним для України і який створює сприятливі умови для розвитку відновлювальної енергетики: "Перше, що ми зробили, - створили законодавчу базу і зробили цей вид бізнесу досить цікавим для інвесторів. Фактично цей закон зробив впровадження альтернативної енергетики достатньо ефективним бізнесом".

А.Клюєв заявив, що багато країн пішли цим шляхом. "Це питання досить актуальне. Ми, коли готували цей закон, вивчали досвід Німеччини, США, Китаю. Ці країни, особливо Німеччина, - одні з передових країн у використанні альтернативних джерел енергії", - наголосив урядовець.

Він зазначив, що питаннями цих видів енергетики безпосередньо займається Міжвідомча комісія з питань розвитку альтернативної енергетики. Зараз уже почали надходити пропозиції з будівництва електростанцій, що використовують поновлювальні види енергії: сонячні, вітрові гідроелектростанції, і Комісія розглядає відповідні проекти. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram