Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 27 червня 2019 13:45
Новини: Економіка
13050

Агросектор України і Білорусії є потенціалом світового виробництва – М.Присяжнюк

Аграрний комплекс України і Білорусії дуже потрібен як потенціал для світового виробництва продуктів харчування. Про це сказав міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк, передає кореспондент ІМК.

"Найбільша небезпека для нашого споживача і для нас як аграріїв - якщо він (споживач. - Ред.) звикне до імпортних продуктів харчування. І наше завдання - об’єднати зусилля, щоб ми працювали спільно над аграрною наукою. І ми бачимо, що десь тут втратили час, і це (співпрацю в аграрному секторі. - Ред.) нам потрібно обов’язково відновити. Наступне: дуже перспективне наше співробітництво у (вирощуванні різних. - Ред.) сортів і насінні. Ми маємо дуже великі напрацювання і їх просто потрібно відновити", - наголосив міністр.

Третє, за словами М.Присяжнюка: схвильованість світових споживачів щодо дефіциту харчування на світовому рівні ще більше зумовлює спільні дії у цьому напрямку.

"Я переконаний, що аграрний сектор наших країн дуже потрібен як потенціал для світового виробництва продуктів харчування. І я думаю, об’єднання зусиль дадуть тільки позитив", - переконаний М.Присяжнюк.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram