Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 27 травня 2019 12:31
Новини: Економіка
10425

НКРЗ розробила проект нових розрахункових такс

На виконання рекомендацій Антимонопольного комітету України Національна комісія регулювання зв’язку України розробила проект нових розрахункових такс за послуги доступу до телекомунікаційних мереж операторів. Про це ІМК повідомили в прес-службі АМКУ.

 

Як відомо, чинні розрахункові такси встановлені НКРЗ у розмірі 0,35 – 0,40 грн за хвилину (без ПДВ). Існування такого цінового діапазону призводить до застосування операторами телекомунікацій різних ставок на послуги взаємоз’єднання з власною мережею.
Як наслідок, виникають ситуації відмови операторів-контрагентів укладати договори, здійснювати взаємоз’єднання мереж та проводити взаєморозрахунки за надані послуги. Про це свідчать скарги телекомунікаційних операторів до Комітету.
З метою забезпечення належного регулювання взаємовідносин та спорів між учасниками ринку стосовно взаємоз’єднань, Комітет рекомендував НКРЗ вжити заходів для створення чітко визначених та прогнозованих умов доступу під час взаємоз’єднання мереж операторів.

Реагуючи на вимогу Комітету, НКРЗ розробила проект відповідного нормативного акту, що передбачає встановлення єдиного розміру розрахункових такс за доступ до мереж операторів у фіксованих та мобільних мережах під час надання послуг місцевого, міжміського, вхідного міжнародного телефонного зв’язку та мобільного зв’язку. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...