Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 22 травня 2019 01:53
8205

Міністр транспорту РФ прочитав лекцію київським студентам і викладачам

Міністр транспорту Російської Федерації Ігор Левітін прочитав відкриту лекцію для викладачів і студентів Київського університету економіки і технології транспорту (КУЕТТ). Про це ІМК повідомили у прес-службі МТЗУ.

І.Левітін у виступі порушив актуальні питання освіти і реформування галузі. Зокрема розповів про систему підтримки вишів Міністерством транспорту РФ і вибір пріоритетів у галузевій освіті. "Ректор вишу відповідає за всю систему підготовки в професійних технічних училищах. Це дає можливість знаходити нових молодих людей, які доходять потім до вищої освіти. І ці сходинки: училище, технікум, виш – дуже важливі. Адже в галузеві університети приходять не випадкові люди, а ті, які вже розуміють, що вони хочуть бути транспортниками", - відзначив міністр.

Серед першочергових планів Міністерства транспорту РФ лектор назвав вихід на наукові технічні центри та перепідготовку транспортників на базі університету. У перспективі відомства транспорту РФ – створення транспортних університетів. "У Москві 4 транспортні університети, у Санкт-Петербурзі - 3. Ми вважаємо, що це неправильно, адже близько 30% випускників потім ідуть в інші галузі. Хотілося б готувати спеціалістів саме для транспорту", - підкреслив І.Левітін.

В лекції були окреслені першочергові завдання російських та українських транспортників з удосконалення нових маршрутних перевезень. Крім того, у планах співпраці двох держав - побудова сучасної інфраструктури маршрутів, використання новітніх технологій для впровадження швидкісних потягів.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...