Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 травня 2019 11:57
Новини: Економіка
10755

"Дніпрообленерго" розпочало будівництво нової підстанції "Аули"

ВАТ "ЕК "Дніпрообленерго" розпочало будівництво нової підстанції - ПС 35/6 кВ "Аули" в Криничанському районі Дніпропетровської області. Про це ІМК повідомили у прес-службі компанії.

Будівництво підстанції, яка має стратегічне значення для розвитку області в цілому, виконується згідно з інвестпрограмою ВАТ "ЕК "Дніпрообленерго". Переведення споживачів Криничанського району, енергопостачання якого наразі здійснюється від споживчих підстанцій, на новий об'єкт дозволить підвищити надійність електропостачання у районі, дасть економію коштів на оплаті транзиту електроенергії через електроустановки споживчих підстанцій.

Будівництво зазначеного об'єкта, яке компанія оцінює у 19 млн грн, ведеться з застосуванням сучасного вітчизняного та європейського устаткування й використанням новітніх технологій будівництва.

ПС 35/6 кВ "Аули" буде підключена до наявної розподільної мережі 35кВ ВАТ "ЕК "Дніпрообленерго" (ВЛ-35кВ Л-362). Силові трансформатори - 2 шт. типу ТМН-35/6кВ, потужністю 4000кВа.

Уся інформація з підстанції (щодо обсягів електроспоживання, стану устаткування і його збереження, включно з даними про порушення зон охорони) передаватиметься з використанням радіоканалів на щит керування ПС 150кВ "Дніпродзержинська-міська №1" і диспетчерський щит ВАТ "ЕК "Дніпрообленерго".

Є також можливість дистанційного керування режимами роботи підстанцій для диспетчерських служб.

Будівництво підстанції компанія планує завершити в січні 2011 року.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...