Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 18 червня 2019 14:37
Новини: Політика
9915

У ПР заявили про відсутність навмисного застосування адмінресурсу

Народний депутат із фракції Партії регіонів Юрій Мірошниченко у прес-центрі центрального штабу ПР на місцевих виборах заявив, що наразі немає підстав говорити про навмисне системне застосування адмінресурсу, передає кореспондент ІМК.

"Окремі факти, безперечно, існують. Зокрема, в Кіровоградській області один з керівників районів намагався через застосування адмінресурсу вплинути на позицію виборців, після чого губернатор за дорученням Президента відреагував, і ця людина вже не працює", - розповів Ю.Мірошниченко.

Говорячи про порушення на місцевих виборах, Ю.Мірошниченко нагадав про проблеми з реєстрацією кандидатів у Львівській та Київській областях, зауваживши, що це є винятково внутрішньою проблемою партії "Батьківщина". "Власне, така правова позиція була підтверджена і рішенням судів, тому з точки зору права ми не бачимо проблем. Водночас ми не можемо не відзначити, що політсилам варто дуже багато працювати над найбільш якісним добором своїх регіональних лідерів", - сказав політик.

Також парламентар зазначив, що ПР ретельно досліджує факти друку так званих фальшивих бюлетенів і сподівається, що вони не стануть підставою для фальсифікацій на місцевих виборах. "Ми закликаємо і представників опозиції, і ЗМІ, і спостерігачів ретельно стежити за цими фактами, і з правової точки зору всі політсили несуть відповідальність за те, як пройдуть ці вибори", - наголосив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram