Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 16 червня 2019 05:51
10785

У МЗС відбулося засідання, присвячене саміту Цілей розвитку тисячоліття ООН

З нагоди відзначення в Україні 65-ї річниці ООН заступник міністра закордонних справ України Євген Микитенко взяв участь у засіданні, присвяченому саміту Цілей розвитку тисячоліття, в межах проведення ІІ Київської молодіжної міжнародної конференції "Модель ООН в Україні". Про це ІМК повідомили у прес-службі МЗС.

У своїх виступах учасники засідання, яке проходило в Міністерстві закордонних справ України, – студенти Київського університету, зокрема Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Тараса Шевченка, інших вищих навчальних закладів України, а також іноземні представники, обговорили такі актуальні питання, як: боротьба з бідністю, голодом, ВІЛ/СНІДом, забезпечення загальної початкової освіти, сприяння рівності чоловіків та жінок, покращення здоров’я матерів та скорочення дитячої смертності, забезпечення сталого розвитку, а також схвалили за підсумками дискусії проект резолюції "Десятирічний огляд ходу здійснення Цілей розвитку тисячоліття".

Організаторами заходу виступили Студентський парламент та Наукове товариство студентів та аспірантів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за сприяння Міністерства закордонних справ.

Захід у згаданому форматі вдруге проходить у МЗС України. Участь у моделюванні роботи Саміту дасть майбутнім "міжнародникам" важливий навчальний досвід та практичні навички реагування на виклики сьогодення. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...