Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 16 липня 2019 13:26
Новини: Економіка
9120

22 листопада Україна, ЄС та Росія обговорять модернізацію української ГТС – М.Азаров

Європа зацікавлена в модернізації української ГТС. Про це під час ефіру на одному з українських телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Микола Азаров, передає ІМК.

Говорячи про те, чи відбудеться модернізація ГТС за допомогою Заходу, М.Азаров наголосив, що ця ідея тоді спрацює на позитив, коли буде перше - отримано згоду ЄС брати участь у таких роботах, друге - РФ.

"Під час останнього візиту до Брюсселя, ми зустрічалися з керівництвом ЄС і зокрема з єврокомісаром з питань енергетики паном Гюнтером Еттінгером це питання поставили, і 22 листопада в Брюсселі буде зустріч представників енергетичного бізнесу Європи... за участю України, ЄС та Росії. Це буде перша тристороння зустріч, яка повинна дати відповідь, якими темпами, якими силами, якими ресурсами і за участю яких сторін буде здійснюватися модернізація нашої ГТС. Я думаю, що ця зустріч буде серйозним кроком вперед", - розповів М.Азаров.

Він зауважив, що Україну підтримує ЄС, Росія почала роздумувати. "Звичайно говорили на цій зустрічі (з В. Путіним. - Ред.), будемо ще говорити, і в кінцевому підсумку прийдемо до якогось вигідному для нас рішення", - додав Глава уряду.

Відповідаючи на питання, чи пропонував В.Путін обміняти зниження ціни газу на контроль над українською ГТС, М.Азаров сказав: "Ніхто не ставить питання про те, щоб комусь щось віддати просто так ... Але ми повинні дати Росії гарантії надійності наших планів і надійності України як держави".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram