Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 16 липня 2019 23:51
Новини: Економіка
9570

Україна і Сирія повинні активізувати свій бізнес – А.Клюєв

Україна і Сирія повинні активізувати свій бізнес. Про це сьогодні на VII засіданні Міжурядової українсько-сирійської комісії з питань торговельно-економічного і технічного співробітництва сказав перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв, передає кореспондент ІМК.

"Особливий акцент у подальшій роботі потрібно зробити на активізації співробітництва бізнес-кіл наших країн. За час, що минув після проведення засідання VI комісії, в обох сторін з’явилося достатньо нових актуальних тем та ініціатив, пов’язаних з розвитком майбутнього співробітництва", - наголосив перший віце-прем’єр.

За словами А.Клюєва, це питання, пов’язані з необхідністю удосконалення митних режимів, розвитком промисловості, житлово-комунального і сільського господарства, транспорту, сфери енергозбереження, нафтогазової галузі, геології, освіти, ЗМІ. Буде проводитися спільна робота в галузі машинобудування, радіоелектроніки, приладобудування, хімічної промисловості. Розпочато діалог з питань організації виробництва тракторів у Сирії з використанням українського обладнання і комплектуючих, зауважив урядовець.

"Проведено консультації щодо угоди вільної торгівлі між Україною і Сирією. При цьому сторони суттєво просунулися вперед з питань створення договірно-правової бази", - додав А.Клюєв.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram