Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 21 липня 2019 15:43
23400

МОН встановило нові терміни вступної кампанії

Наказом Міністерства освіти та науки України від 19 жовтня 2010 року № 961 затверджено умови прийому до вищих навчальних закладів. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив міністр освіти та науки Дмитро Табачник, передає кореспондент ІМК.

 За його словами, прийом заяв і документів на основі базової або повної загальної середньої освіти на денну форму навчання триватиме з 1 до 31 липня.

Для осіб, які мають складати вступні екзамени у ВНЗ, прийом документів закінчується 22 липня, а вступні екзамени проводяться з 23 липня по 31 липня включно. Для осіб, які прийматимуть участь у творчих конкурсах ВНЗ, прийом документів закінчується 17 липня. Творчі конкурси проводитимуться у декілька сесій, з 10 до 31 липня.

Прийом документів від осіб, які вступають на навчання на основі базової загальної середньої освіти, закінчується 22 липня, а вступні екзамени проводяться з 23 липня до 31 липня.

Рейтинговий список вступників, які вступатимуть до ВНЗ на основі повної та базової загальної середньої освіти, мають оприлюднити не пізніше 1 серпня.

Міністр також наголосив, що зарахування вступників на основі повної та базової загальної середньої освіти на денну форму навчання за державним замовленням здійснюється не пізніше 10 серпня, а за кошти фізичних та юридичних осіб – після зарахування абітурієнтів державного замовлення відповідного напряму, але не пізніше 25 серпня.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram