Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 26 червня 2019 14:53
10875

Державіаадміністрація розробила Правила сертифікації наземних засобів радіотехнічного забезпечення

Державіаадміністрація розробила Правила сертифікації наземних засобів радіотехнічного забезпечення (РТЗ) в цивільній авіації України. Про це ІМК повідомили у прес-службі МТЗУ.

Відповідний проект наказу Міністерства транспорту та зв’язку України "Про затвердження Правил сертифікації наземних засобів радіотехнічного забезпечення в цивільній авіації України" розміщено на офіційному веб-сайті Мінтрансзв’язку та виноситься на громадське обговорення.

Розробка зазначених правил обумовлена постійним зростанням вимог до забезпечення безпечних польотів повітряних суден. У цих умовах створення чітких правил сертифікації наземних засобів РТЗ у цивільній авіації України є необхідним.

Проведення сертифікації наземних засобів радіотехнічного забезпечення польотів і авіаційного електрозв’язку – це офіційна процедура, що визначає відповідність цих засобів встановленим сертифікаційним вимогам та їх здатність забезпечувати польоти повітряних суден.

Метою впровадження правил сертифікації наземних засобів РТЗ є встановлення відповідного порядку сертифікації, забезпечення безпеки польотів, підтримання на належному рівні обліку цих засобів, своєчасне відстеження технічного стану та приведення галузевих нормативно-правових актів у відповідність до законодавства України.

Згідно з розробленим документом, дія нових правил поширюватиметься на підприємства, організації та установи незалежно від форм власності, які здійснюють діяльність у галузі цивільної авіації, пов’язану з технічною експлуатацією та введенням в експлуатацію наземних засобів РТЗ.

Крім того, необхідною умовою для допуску до експлуатації наземних засобів РТЗ на аеродромах і забезпечення безпеки польотів на повітряних трасах буде наявність Сертифіката відповідності, виданого Державіаадміністрацією.

Якщо ж власник Сертифіката відповідності не виконує встановлені сертифікаційні вимоги, Державіаадміністрація має право анулювати Сертифікат або припинити його дію. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...