Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 18 червня 2019 04:21
Новини: Політика
6720

Країни-члени ЧЕС потребують активнішої співпраці - В.Литвин

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин наголосив на важливості удосконалення на законодавчому рівні діяльності таких галузей, як транспорт, зв’язок і енергетика з урахуванням їх зростаючої ролі. Про це ІМК повідомили у прес-службі ВР. 

"Це дозволить забезпечити правові основи кращої координації і активнішої співпраці країн-членів ЧЕС у цих областях, реалізації нової енергетичної політики в регіоні, повноцінного використання транзитного потенціалу Чорноморського регіону і втілення в життя проекту Євразійського транспортного коридору, інших ініціатив на шляху інтеграції у світовий економічний простір", - зазначив В.Литвин. 

За його словами, у зв'язку з цим особливого значення набуває комплексна координація діяльності всіх структур Чорноморського економічного співробітництва - ОЧЕС, ПАЧЕС, Ділової ради ЧЕС, Чорноморського банку торгівлі і розвитку і Міжнародного центру чорноморських досліджень.

"Не менш важлива діяльність ОЧЕС щодо реалізації масштабних проектів у транспортній сфері (Чорноморська кільцева автомагістраль, розвиток морських магістралей), екології (ініціатива Грецької Республіки щодо захисту навколишнього середовища), і низка інших проектів", - наголосив голова ВР.

В.Литвин також відзначив роль парламентаріїв країн регіону у забезпеченні політичних основ і правового поля для адаптації держав-членів ОЧЕС до проблем процесу глобалізації, особливо в умовах світової фінансової кризи. "Виходячи з розуміння цієї ролі парламентів, необхідно і формувати програму діяльності ПАЧЕС на майбутнє", - сказав він. 

Нагадаємо, як повідомляв ІМК, сьогодні В.Литвин прийняв головування України у ПАЧЕС.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...