Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13920

Україна і Туреччина тісніше співпрацюватимуть - спікер

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин під час зустрічі з Головою Великих Національних Зборів Туреччини Мехметом Алі Шахіном зазначив, що розраховує на активізацію співпраці між парламентами наших країн не тільки на рівні груп дружби, а й на рівні комітетів і фракцій. Про це ІМК повідомили у прес-службі ВР.

Голова Верховної Ради наголосив, що Україна і Туреччина, маючи порозуміння на політичному рівні, зможуть ще тісніше співпрацювати в економічній, гуманітарній та інших сферах.

Мехмет Алі Шахін звернув увагу на те, що у 2008 році товарообіг між нашими країнами досягнув рекордного показника у 8,2 млрд дол., але на економічну співпрацю негативно вплинула криза. "Ми маємо за рахунок інтенсифікації двостороннього співробітництва повернутися до цих цифр та перевищити їх", - вважає він.

В.Литвин погодився з реальністю цих намірів, наголосивши, що особливо ефективною має бути співпраця у сфері високих технологій та наукоємного виробництва. "Це потребує поєднання наших зусиль", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, Голова Верховної Ради України 3 листопада відвідує з візитом Турецьку Республіку для участі у 36-му пленарному засіданні Генеральної асамблеї Парламентської асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва.

Під час засідання В.Литвин прийняв головування України в Парламентській асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram