Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 18 січня 2021 00:51
Новини: Економіка
12735

В Україні презентують концепцію інтегрованого управління кордонами

Завтра, 5 листопада, об 11:00 у клубі Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7) відбудеться презентація Державною прикордонною службою України концепції інтегрованого управління кордонами. Про це ІМК повідомили у прес-службі відомства.

До участі у заході запрошені голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин, голова Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра, голова представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Манфред Профазі, голова Місії ЄК з питань прикордонної допомоги Україні і Молдові Удо Буркхольдер, представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради та Ради Національної безпеки та оборони України, центральних органів виконавчої влади, координатор проектів ОБСЄ в Україні, аташе з правоохоронних питань дипломатичних представництв країн ЄС.

Документ розробила міжвідомча група експертів на виконання рішень Президента та уряду України. Концепція підтверджує послідовність України в планах і діях у сфері забезпечення прикордонної безпеки та схвалена 27 жовтня цього року розпорядженням Кабінету Міністрів України. Передбачається, що концепція дозволить забезпечити виконання зобов’язань України в рамках безвізового діалогу з ЄС, належний рівень безпеки державного кордону та ефективну співпрацю у протидії транскордонній і транснаціональній організованій злочинності та дозволить привести управління кордонами у відповідність з європейськими нормами. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram