Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 24 січня 2021 05:35
Новини: Політика
11190

Щодо ситуації в Луганську на виборах порушено кримінальну справу – В.Пшонка

"Учора порушили кримінальну справу (щодо ситуації на виборах мера Луганська. - Ред.) і слідчі прокуратури приступили до її розслідування", - про це сьогодні, виступаючи у парламенті, сказав Генпрокурор України Віктор Пшонка, передає кореспондент ІМК.

Під час виступу В.Пшонки у Верховній Раді представники фракції КПУ звернулись до Генпрокурора з проханням з'ясувати ситуацію про порушення під час голосування на виборах 31 жовтня, зафіксованих, зокрема, в Луганську.

Народний депутат, член фракції КПУ Валерій Бевз зазначив, що тестовим завданням для нового Генпрокурора стане надання оцінки тих порушень, які мали місце в Луганську під час обрання мера міста. "Ми сподіваємося, що новий Генпрокурор у законному руслі оцінить ситуацію в Луганську", - сказав парламентарій.

Нагадаємо, раніше комуністи заявили про свій намір оскаржувати результати виборів мера Луганська, оскільки, за попередніми даними, найбільшу кількість голосів набрав народний депутат фракції КПУ Спірідон Кілінкаров.

"Ми будемо відстоювати права нашого колеги Кілінкарова, оскільки, за даними виборчих комісій, саме він лідирує на виборах", - зазначив Валерій Бевз.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram