Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
20010

Партія регіонів отримає більшість в обласній раді Сумщини

За попередніми результатами підрахунку голосів, до Сумської обласної ради від Партії регіонів проходить 51 представник. Про це ІМК повідомили у прес-службі Сумської облдержадміністрації.

"Результати голосування в області стали підтвердженням того, що нам вдалося повернути довіру людей до влади. У квітні цього року я говорив, що ми беремо курс на реформи. По завершенню 6-ти місяців ми довели справою і результатом, що вирішуємо конкретні проблеми, аби поліпшити життя нашим громадянам", - зазначив голова Сумської ОДА Юрій Чмирь.

За словами очільника області, вибори на Сумщині стали доказом демократичного вибору України: "В області були створені всі умови для прозорої, чесної боротьби всіх політичних сил. Виборчий процес здійснювався у рамках законності, публічності та відкритої конкуренції з наданням рівних прав і можливостей кожному учаснику виборчих перегонів. Показовим прикладом стало призначення на посаду голови Сумської ТВК представника опозиції Людмили Сайко", - наголосив він.

Ю.Чмирь нагадав, що у 2010 р. Сумщина першою впоралася із завданням Президента України Віктора Януковича щодо розробки та презентації стратегії соціально-економічного розвитку регіону "Нова Сумщина - 2015". Головна ідея стратегії - використання методу зняття обмежень, який є унікальним не тільки для України, а й для СНД.

Також сумський губернатор розповів, що став першим в Україні керівником області, який підписав Меморандум з Асоціацією сільгоспвиробників Сумщини, що дало можливість обробляти додатково більше 200 тис. га землі, залучати інвестиції для будівництва тваринницьких комплексів, створити в області оптовий ринок сільгосппродукції.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram