Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
18855

ВР прийняла законопроект про стратегію нацекополітики до 2020 року

Сьогодні, 4 листопада, Верховна Рада України на пленарному засіданні прийняла за основу поданий Мінприроди проект Закону "Про Стратегію національної екологічної політики України на період до 2020 року". "За" прийняття законопроекту проголосували 272 депутати. Про це ІМК повідомили у прес-службі Мінприроди.

Проектом Закону пропонується затвердити Стратегію національної екологічної політики України на період до 2020 року, у якій визначаються мета і принципи національної екологічної політики, стратегічні цілі та завдання, інструменти й етапи реалізації; очікувані результати виконання Стратегії.

Зокрема, Стратегією передбачена підготовка державних цільових програм охорони навколишнього природного середовища для окремих галузей національної економіки, що включають технічне переоснащення виробничого комплексу та впровадження енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій; збільшення обсягу використання енергетичних джерел з низьким рівнем викидів двоокису вуглецю до 2015 року на 10% і до 2020 року на 20%; зниження до 2020 року на 15% рівня забруднення вод у результаті реконструкції існуючих і будівництва нових міських очисних споруд тощо. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram