Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
9855

А.Могильов відвідає засідання Асамблеї Інтерполу в Катарі

Наступний візит міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова до Катару, де відбудеться засідання Асамблеї Інтерполу, буде присвячений вирішенню проблем безвізового режиму. Про це ІМК повідомили у ДЗГ МВС.

Основне питання, яке розглядатимуть на засіданні, - вибори Генерального секретаря Інтерполу. Також у межах роботи Асамблеї міністр Анатолій Могильов зустрінеться з колегами з МВС країн Євросоюзу.

Нагадаємо, нещодавно у МВС України міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов провів зустріч із делегацією Європарламенту на чолі з Павелом Ковалем. Сторони одностайно констатували, що найактуальнішим питанням сучасного світового соціуму є вирішення проблеми вільного пересування світом. А для громадян України, які проживають у самому серці Європи, вирішення проблеми безвізового режиму з країнами Європи - вкрай важливе і наболіле, адже ні для кого не секрет, що отримання візи для українських громадян останніми роками стало досить складним питанням. На зустрічі також ішлося про створення в Україні необхідних передумов для запровадження безвізового режиму між нашою державою та країнами Європейського Союзу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram