Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
19515

Корвет "Тернопіль" візьме участь в антитерористичній операції НАТО

7 листопада о 9:00 на причалі № 15 у Севастополі відбудеться урочистий мітинг з нагоди відбуття корвета Військово-Морських Сил ЗС України “Тернопіль” для участі в антитерористичній операції “Активні зусилля” у Середземному морі. Про це ІМК повідомили у прес-службі Міноборони.

Заплановано, що в заході візьме участь командування Військово-Морських Сил ЗС України, представники органів місцевого самоврядування.

Довідка ІМК: практична фаза антитерористичної операції в Середземному морі “Активні зусилля” розпочалася 6 жовтня 2001 року. Відповідно до угоди між Україною та Північноатлантичним альянсом про участь України у військово-морських операціях на Середземному морі, держава надає підтримку Альянсу шляхом залучення до операції кораблів та оглядових команд Військово-Морських Сил ЗС України.

Мета операції – запобігання незаконному переміщенню зброї, наркотиків, попередження терористичних актів, торгівлі людьми та здійснення контролю за судноплавством.

Основні завдання операції – патрулювання та контроль за переміщенням кораблів у зоні проведення операції.
Україна стала другою після Російської Федерації з країн - не членів НАТО, яка приєдналася до операції “Активні зусилля”.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram