Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 17 липня 2019 21:57
Новини: Економіка
9870

КМУ удосконалить систему оздоровлення дітей

Уряд схвалив Концепцію Державної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 роки. Відповідне розпорядження прийнято на засіданні уряду 3 листопада. Про це ІМК повідомили у прес-службі КМУ.

Метою програми є удосконалення системи оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення державних гарантій щодо доступності й якості відповідних послуг.

Розв’язати проблему планується шляхом удосконалення нормативно-правової бази з питань оздоровлення та відпочинку дітей, зокрема, дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення, та дітей-інвалідів; реалізації інноваційних проектів; а також підвищення рівня виховної роботи з дітьми під час їхнього оздоровлення та відпочинку.

Крім того, програмою передбачається забезпечити функціонування та розвиток мережі закладів оздоровлення та відпочинку, зміцнити матеріально-технічну базу, а також підвищити якість кадрового наповнення.

Виконання цієї програми дасть змогу створити у закладах оптимальні умови для відновлення та зміцнення здоров’я дітей, зокрема тих, які потребують особливих умов для оздоровлення, та дітей-інвалідів, а також поліпшити якість і зробити доступними послуги з оздоровлення та відпочинку, забезпечити розвиток здібностей.

У результаті виконання Програми планується щорічне збільшення кількості дітей, яким надаються послуги з оздоровлення та відпочинку, на 200 тисяч осіб.

Обсяг фінансування Програми становить 5,9 млрд грн, у тому числі за рахунок Державного бюджету — 3 млрд грн, місцевих — близько 1 млрд грн, інших джерел — 1,9 млрд грн.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...