Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12225

Б.Колесніков пообіцяв гендиректору "Майкрософту" легалізувати програмне забезпечення в органах держвлади

Уряд у найкоротші терміни планує повністю легалізувати програмне забезпечення в органах державної влади. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков на зустрічі з генеральним директором корпорації "Майкрософт" Стівом Баллмером, повідомили ІМК в прес-службі КМУ.

 

"Будь-який бізнес починається з діагностики, тобто з аналізу. Тому перше завдання, яке ми поставили місцевим відділенням корпорації, - повна легалізація програмного забезпечення в органах державної влади, там, де влада має платити за програмний продукт", - наголосив Б.Колесніков.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що навести повний порядок в ліцензійному програмному забезпеченні можна протягом 5-6 місяців: "Це буде позитивним прологом, який відкриває двері для подальшого співробітництва".

Зі свого боку генеральний директор корпорації "Майкрософт" С.Баллмер подякував українському Уряду за підтримку у сфері легалізації. За його словами, такі дії важливі не лише для "Майкрософту", але й для країни з точки зору інвестицій та модернізації. "Протягом кількох років ми бачили проблеми в цій сфері, але ми впевнені, що під вашим керівництвом тут буде все гаразд, і ми цінуємо це", - підкреслив С.Баллмер.

Натомість Б.Колесніков зазначив, що для прискорення процесу легалізації "Майкрософт" має надати уряду України інформацію про місця, де порушують ліцензійні права: "Тоді нам легше буде провести легалізацію".
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram