Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 16 липня 2019 01:12
Новини: Економіка
9675

До 15 листопада підприємці нададуть пропозиції щодо ринку целюлозно-паперової промисловості

До 15 листопада представники асоціацій, директори приватних компаній та підприємств сформують робочі групи, які розпочнуть роботу над захистом та стимулюванням українського ринку деревообробної, меблевої та целюлозно-паперової промисловості. Про це ІМК повідомили у прес-службі Держкомпідприємництва.

Представники деревообробної, меблевої та целюлозно-паперової промисловості об’єдналися в галузеву раду, яка функціонуватиме при Держкомпідприємництві. Головне її завдання – встановити узгоджену політику всіх гравців ринку для розвитку галузі та збільшення відповідних груп товарів для українських споживачів.

Заступник голови Держкомпідприємництва Орест Сохар, звертаючись до учасників зустрічі, наголосив, що бізнес лише вчиться об’єднуватися заради відстоювання власних інтересів. "Спроби розв’язати проблеми поодинці не дозволяють вирішити їх комплексно на рівні законодавства. Консолідована позиція бізнесу, що представляє деревообробну, меблеву чи паперову промисловість, за підтримки керівництва Держкомпідприємництва дозволить на загальнодержавному рівні вирішити проблеми галузі", – вважає О.Сохар. Він запропонував сформувати робочі групи за секторами галузі та визначити експертів, які б не лише надали аналітичні матеріали щодо проблем галузі, а й запропонували по кожному напрямку шляхи їх вирішення з відповідним внесенням змін до нормативно-правової бази.

За оцінками учасників зустрічі, певний перелік проблем галузі спільний і з іншими сферами підприємницької діяльності: недосконалість податкового законодавства, проблема індикативних цін на митниці, зарегульованість діяльності санітарних, екологічних служб, надмірна кількість перевірок тощо.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...