Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
15135

На Львівщині порушено 11 кримінальних справ за порушення правил техніки безпеки

Протягом 2010 року на Львівщині за результатами прокурорських перевірок додержання законів у сфері охорони праці працедавцями вже порушено 11 кримінальних справ за статтями 271 (порушення вимог законодавства про охорону праці), 272( порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою), 367(службова недбалість) КК України. Про це кореспонденту ІМК повідомили у прес-службі Прокуратури Львівської області.

Кримінальні справи порушувались за фактами настання нещасних випадків у підприємствах різних галузей економіки, зокрема, вугледобувній, будівельній, на транспорті. Досудове слідство закінчено у 8 кримінальних справах, які направлені до суду для розгляду по суті, у 3 кримінальних справах проводяться дослідження причин настання нещасних випадків на виробництві, встановлення винних осіб та тривають відповідні експертизи.

Також, за вказаний період органами прокуратури області у зв’язку з виявленими порушеннями внесено 230 приписів та подань, принесено 7 протестів, які задоволено. За результатами розгляду документів реагування до відповідальності притягнуто понад 420 посадових осіб, відшкодовано кошти в сумі 607 тис. грн.

Як засвідчили результати перевірок, найхарактернішими порушеннями в цій сфері з боку органів контролю, виконавчої влади та місцевого самоврядування є їхня бездіяльність у виконанні передбачених законом повноважень по запобіганню порушень прав громадян на безпечні умови праці.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram