Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
18735

Європа опинилась під загрозою посилок-бомб - МВС Бельгії

Загроза посилок-бомб для Європи зберігається, заявила в понеділок глава МВС головуючої в Євросоюзі Бельгії Аннемі Туртелбоом. Про це повідомляє РІА "Новости".

"Загроза зберігається. Нам пощастило, що вдалося запобігти замаху", - сказала вона журналістам у Брюсселі, де проходить дводенна зустріч міністрів юстиції і внутрішніх справ 27 країн ЄС.

Ця регіональна організація має намір посилити правила безпеки під час перевезення вантажів повітряним транспортом у зв'язку з перехопленням минулого тижня посилок-бомб на адресу лідерів та інститутів ЄС.

За словами Туртелбоом, міністри ухвалили рішення доручити спеціальній експертній групі у складі представників національних міністерств внутрішніх справ і транспорту в короткостроковій перспективі розробити пропозиції щодо контролю авіавантажів в аеропортах країн ЄС і транзитних держав, а також проаналізувати існуючі ризики.

Ряд країн ЄС тимчасово відмовився приймати будь-які вантажі, що перевозяться авіатранспортом із Ємену, після інциденту з вибухівкою в посилках, перехоплених в ОАЕ і Великобританії. Єврокомісія, в свою чергу, ввела заборону на прямий прийом поштових відправлень, зокрема, посилок, співробітниками виконавчої влади Євросоюзу.

29 жовтня в літаках американських поштово-логістичних компаній United Parcel Service (UPS) та FedEx в аеропорту поблизу Лондона і на складі в Дубаї були знайдені посилки з вибуховими пристроями, які, як встановили спецслужби, були відправлені з однієї адреси з Ємену в США і призначалися одній з чиказьких єврейських організацій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram