Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
12915

Казахстан інвестує 1,5 млрд дол в розвиток туріндустрії

Казахстан має намір форсувати створення розвиненої туріндустрії і вкласти 1,5 мільярда доларів на іміджеві проекти, повідомив в начальник департаменту спорту і туризму Астани Нурлан Жанібек. Про це повідомляє РІА "Новости".

У Нью-Йорку відбулася турпрезентація країни, що стало першим подібним заходом Астани в рамках глобальної кампанії.

"Туризм названий одним з трьох ключових інвестиційних проектів Казахстану поряд із сировинною галуззю і спортом. Зимові азіатські ігри 2011 стануть одним з важливих кроків у "розкрутці" країни. Тільки в іміджеві проекти буде вкладено 1,5 мільярда доларів", - сказав Жанібек.

За даними Мінутрізма і спорту Казахстану, в 2009 році в країну в'їхало близько 800 тисяч іноземних туристів.

"Ми почали 2-3 роки тому активну PR-кампанію в Німеччині і починаємо відчувати, як став наростати потік німецьких туристів, хоча всі іміджеві проекти не дають миттєвих результатів", - сказав Жанібек.

За його словами, країна робить ставку не тільки на західних і азіатських, а й на російських туристів, розвиваючи гірськолижні курорти і гральний бізнес, зокрема в зоні відпочинку Борове.

За його словами, Астана не буде скупитися на створення привабливого іміджу, розраховуючи в результаті стати столицею зимової Олімпіади 2030 року.

"Зимові азіатські ігри - тільки перший крок. У Казахстану є все, включаючи амбіції, для того, щоб прийняти Зимові Олімпійські ігри 2030 року", - зазначив Жанібек.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram