Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 29 червня 2022 16:39
Новини: Політика
16470

М.Азаров: Україна формує соціально-економічну політику за принципом діалогу

Україна, як демократична держава, формує свою соціально-економічну політику за принципом діалогу. Про це сьогодні на прес-конференції сказав прем’єр-міністр Микола Азаров, передає кореспондент ІМК.

"Наш Уряд із перших кроків своєї роботи відновив діалог між органами виконавчої влади і громадськими організаціями, бізнес-асоціаціями, профспілками та організаціями роботодавців. Абсолютно всі соціально значущі та визначальні для суспільства законопроекти, починаючи від бюджету на поточний рік і закінчуючи проектом Податкового кодексу, пройшли громадське обговорення і громадську експертизу – це для нас не формальність, це для нас запорука того, що суспільство усвідомить необхідність ініційованих Президентом реформ і підтримає політику кардинальних перетворень в Україні", - наголосив М.Азаров.
Він також зауважив, що КМУ стабільно виконує всі соціальні зобов’язання. Зокрема, Уряд підвищив пенсії, заробітні плати та розмір соціальної допомоги. Крім того, за його словами, Уряд максимально спростив порядок отримання громадянами субсидій на житлово-комунальні послуги. Середня заробітна плата в Україні зросла майже на 10%.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram