Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 19 червня 2019 16:29
14085

Естонія ратифікувала договори про приєднання до ОЕСР

Парламент Естонії в середу ратифікував договори, необхідні для приєднання Естонії до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), йдеться в повідомленні прес-служби парламенту. Про це інформує РІА "Новости".

Повноправним членом організації Естонія стане після передачі документа про приєднання до ОЕСР на зберігання в МЗС Франції.

Парламент Естонії ратифікував Конвенцію ОЕСР від 14 грудня 1960 року, угоду про недоторканність і режим найбільшого сприяння, а також угоду про умови приєднання країни до Конвенції ОЕСР.

Естонія отримала офіційне запрошення про приєднання до ОЕСР 27 травня 2010 в штаб-квартирі організації в Парижі. Разом з Естонією запрошення також отримали Ізраїль і Словенія.

На початку червня Генеральний секретар ОЕСР Анхель Гурріа і прем'єр-міністр Естонії Андрус Ансип підписали у Талліні договір про приєднання Естонії до цієї організації.

ОЕСР є авторитетною міжнародною організацією, що сприяє обговоренню та пошуку ефективних рішень проблем соціально-економічного розвитку.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram